DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı 18 Kg

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı 18 Kg

0 reviews Orders (0)
0.00TL
Ex Tax: 0.00TL
Brands Dryfix
Product Code: ThermalPrimer
Availability: 2-3 Gün İçinde

OverView

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı 18 KgDryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı Uygulandığı yüzeyin ısı verimliliğini ve adreansını artırmak için üretilen, kullanıma hazır sıvı emülsiyondur.DryFix Thermal Primer ...

Product Description

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı 18 Kg

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı Uygulandığı yüzeyin ısı verimliliğini ve adreansını artırmak için üretilen, kullanıma hazır sıvı emülsiyondur.

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı Uygulama Alanları

DryFix Thermal 100 Isı Yalıtım Boyası uygulanacak duvar, tavan, çatı gibi alanlarda beton, alçı, sıva yüzeylerde kullanımı uygundur.

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı Özellikleri

Su bazlı ve kokusuzdur. Yüzey emiciliğini azaltarak son kat boya sarfiyatını düşüren, boya ile yüzey arasında köprü vazifesi görerek boyanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlayan ve ısı verimliliğini artıran DryFix Thermal 100 Isı Yalıtım Boyası astarıdır.

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı Uygulama Talimatı

DryFix Thermal Primer Isı Yalıtım Boyası Astarı uygulanacak yüzey toz, kir, yağ vb. kalıntılarından arındırılmalı, yüzey temiz ve kuru olmalıdır. Uygulama yapılacak alan +5 C – +30 C arası sıcaklıklarda olmalıdır. Kullanıma hazırdır, su ile inceltilmemelidir. Kullanılmadan önce iyice karıştırılmalıdır. Uygulama tek kat olarak yapılmalıdır. Kuruma süresi 4 saattir.

Sarfiyat : 150-250 gr/m2

Renk : Açık Mavi

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha